Vítáme Vás v hotelu Otar


Hotel Otar leží v srdci nové obchodně-administrativní čtvrti v centru Prahy. V těsné blízkosti se nachází nákupní centrum Arkády Pankrác, administrativní centrum Gemini center, City Tower, Kavčí hory Office Park. Několik málo minut pešky se nachází Kongresové centrum Praha a historická památka Vyšehrad. Nespornou výhodou je také výborné napojení na městskou hromadnou dopravu, přičemž Václavské náměstí je vzdáleno pouhých 5 minut metrem. Tramvaj, jež staví na ulici Na Pankráci, vede přes Národní divadlo, Karlův most či Staroměstské náměstí až k Pražskému hradu. Okolo hotelu vede i trasa nočního autobusu.

O hosty v hotelu Otar pečuje příjemný personál, který je připraven 24 hodin denně vyjít vstříc Vašim přáním a požadavkům. Pro ty, jejichž návštěva je turistického rázu máme připraveny nejrůznější brožury, plány města i rady, jak si hlavní město co nejvíce užít. Ke komplexnosti služeb přispívá vynikající a hosty oblíbená hotelová restaurace pod vedením zkušené šéfkuchařky Aleny JURKOVÉ, kde si můžete pochutnat na nejrůznějších specialitách.

Společnost, která založila hotel Oya a Otar má tradici v poskytování ubytovacích služeb více než 15 let. Jsou to právě bohaté zkušenosti a spokojenost našich hostů, které dávají hotelům Oya a Otar náskok před konkurencí.

Hosté hotelu Otar mohou využívat i zažízení hotelu Oya, ke kterým patří například školící salonek, bar s výhledem na Prahu nebo steakhouse Harry´s. I zde mohou hosté uplatnit svou slevu.

Concierge

neváhejte se s Vaším přáním obrátit na naše kolegy na recepci

Bar Sedmé nebe

atypický prosklený střešní bar se dvěma částečně zatravněnými terasami

Dostupnost

cca 100 metrů od stanice metra Pražského povstání a tramvajové zastávky